PLA EcoLine 2.85 

jest 11 produktów.
PLA EcoLine 2.85
PLA ECOLINE Pastel Violet

Filament PLA ECOLINE Pastel Violet - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków w kolorze jasnofioletowym. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

65,00 zł
Na magazynie
PLA EcoLine 2.85
PLA ECOLINE Neon Yellow

Filament PLA ECOLINE NEON YELLOW - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Przyjemny, świeży neonowy docień żółci nada wydrukom blasku i orzeźwienia. 

65,00 zł
Na magazynie
PLA EcoLine 2.85
PLA ECOLINE Steel

Filament  PLA ECOLINE STEEL - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Filament o srebrnym, metalicznym kolorze

65,00 zł
Na magazynie
PLA EcoLine 2.85
PLA ECOLINE Dark Violet

Filament PLA ECOLINE Dark Violet - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków w kolorze fioletowym, przypominającym kwiaty bzu. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

65,00 zł
Na magazynie
PLA EcoLine 2.85
PLA ECOLINE Antique Gold

Filament PLA ECOLINE Antique Gold - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Perłowa masa o odcieniu antycznego złota uszlachetni Twoje wydruki, nada im oryginalności i blasku. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

65,00 zł
Na magazynie
PLA EcoLine 2.85
PLA ECOLINE Copper

Filament  PLA ECOLINE COPPER - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Filament do złudzenia przypominający naturalną miedź. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

65,00 zł
Na magazynie
PLA EcoLine 2.85
PLA ECOLINE Anthracite Black

Filament PLA ECOLINE Anthracite Black - bioderadowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków w kolorze subtelnej antracytowej czerni. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM. 

65,00 zł
Na magazynie
PLA EcoLine 2.85
ECOLINE PLA Pastel Blue

Filament PLA ECOLINE Pastel Blue - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Filament o jasnojeniebskim odcieniu. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM. 

65,00 zł
Na magazynie
PLA EcoLine 2.85
PLA ECOLINE Green Apple

Filament PLA ECOLINE GREEN APPLE - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Filament o orzeźwiającym zielonym odcieniu, przypominający zielone jabłko. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

65,00 zł
Na magazynie
PLA EcoLine 2.85
PLA ECOLINE Pastel Pink

Filament PLA ECOLINE Pastel Pink - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków w kolorze jasnoróżowym. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM. 

65,00 zł
Na magazynie
PLA EcoLine 2.85
PLA ECOLINE Red

Filament  PLA ECOLINE RED - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Jasnoczerwona barawa filamentu ECOLINE RED nada Twoim wydrukom ożywienia i naturalności. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

65,00 zł
Na magazynie