EcoLine PLA

EcoLine PLA 

jest 39 produktów.
na stronie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Natural

Filament PLA ECOLINE Natural - biodergadowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Filament nie zawiera dodatków barwiących, występuje w formie transpareentnej. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Antique Gold

Filament PLA ECOLINE Antique Gold - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Perłowa masa o odcieniu antycznego złota uszlachetni Twoje wydruki, nada im oryginalności i blasku. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Lemon Drop

Filament PLA EcoLine Lemon Drop - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Przyjemny, świeży odcień żółci dana wydrukom blasku i orzeźwienia. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Neon Red

Filament PLA ECOLINE Neon Red - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Neonowa czeriweń z serii Smartfit nada Twoim wydrukom ożywienia i naturalności. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Piglet Pink

Filament PLA ECOLINE Piglet Pink - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków w kolorze różowym.  PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Neon Kiwi

Filament PLA ECOLINE Neon Kiwi - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Neonowy odcień zieleni z palety Pantone z pewności wyróżni Twoje wydruki, nada im blasku i zwróci uwagę każdego. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Milk Chocolate

Filament PLA ECOLINE Milk Chocolate - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Czekoladowy odcień brązu nada Twoim wydrukom z pewnością dużo smaku. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Polar White

Filament PLA ECOLINE Polar White - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Śnieżnobiała barwa nada wydrukom świeżości i blasku. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Anthracite Black

Filament PLA ECOLINE Anthracite Black - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków w kolorze subtelnej antracytowej czerni. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM. 

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Red Lips

Filament  PLA ECOLINE RED LIPS - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Jasnoczerwona barawa filamentu ECOLINE RED nada Twoim wydrukom ożywienia i naturalności. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
PLA ECOLINE Common Grey

Filament PLA ECOLINE Common Grey - biodergadowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków w kolorze subtelnej grafitowej szarości. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
EcoLine PLA
ECOLINE PLA Dark Blue

Filament PLA ECOLINE Dark Blue - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Filament PLA jest najchętniej stosowanym tworzywem w druku 3D.

60,00 zł
Na magazynie