Najczęściej kupowane

na stronie
PLA ECOLINE Anthracite Black

Filament PLA ECOLINE Anthracite Black - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków w kolorze subtelnej antracytowej czerni. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM. 

60,00 zł
Na magazynie
PLA ECOLINE Polar White

Filament PLA ECOLINE Polar White - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Śnieżnobiała barwa nada wydrukom świeżości i blasku. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
Swift PET-G - Black

Black Swift PET-G jest nietransparentnym materiałem o wysokim połysku do druku w technologii FDM. Drukowanie 3D ze Swift PET-G cienkich ścian makiet czy prototypów sprawi, że będą wyglądały jak wydrukowane ze szkła. 

86,00 zł
Na magazynie
PLA ECOLINE Common Grey

Filament PLA ECOLINE Common Grey - biodergadowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków w kolorze subtelnej grafitowej szarości. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
PLA ECOLINE Steel

Filament  PLA ECOLINE STEEL - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Filament o srebrnym, metalicznym kolorze. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM tuż obok ABS. 

60,00 zł
Na magazynie
ECOLINE PLA Dark Blue

Filament PLA ECOLINE Dark Blue - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Filament PLA jest najchętniej stosowanym tworzywem w druku 3D.

60,00 zł
Na magazynie
Swift PET-G - Green Bottle

Green Bottle Swift PET-G jest wysoce transparentnym materiałem do druku w technologii FDM. Drukowanie 3D ze Swift PET-G cienkich ścian makiet czy prototypów sprawi, że będą wyglądały jak wydrukowane ze szkła. Filament transparentny, o lekkim zielonym wybarwieniu, przypominający butelkę. 

30,00 zł
Na magazynie
Swift PET-G -Rubin Red

Rubin Red Swift PET-G jest wysoce transparentnym materiałem do druku w technologii FDM. Drukowanie 3D ze Swift PET-G cienkich ścian makiet czy prototypów sprawi, że będą wyglądały jak wydrukowane ze szkła. Filament transparentny, o lekkim wybarwieniu, kolorystycznie przypominający rubin. 

30,00 zł
Na magazynie
PLA ECOLINE Red Lips

Filament  PLA ECOLINE RED LIPS - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Jasnoczerwona barawa filamentu ECOLINE RED nada Twoim wydrukom ożywienia i naturalności. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
Swift PET-G -Blue Lagoon

Blue Lagoon Swift PET-G jest wysoce transparentnym materiałem do druku w technologii FDM. Drukowanie 3D ze Swift PET-G cienkich ścian makiet czy prototypów sprawi, że będą wyglądały jak wydrukowane ze szkła. Filament transparentny, o lekkim niebieskim wybarwieniu. 

30,00 zł
Na magazynie
PLA ECOLINE Lemon Drop

Filament PLA EcoLine Lemon Drop - biodegradowalny materiał, charakteryzujący się przede wszystkim małym skurczem oraz dużą dokładnością wydruków. Przyjemny, świeży odcień żółci dana wydrukom blasku i orzeźwienia. PLA czyli polilaktyd jest jednym z najczęściej i najchętniej stosowanych materiałów w technologii FDM.

60,00 zł
Na magazynie
Swift PET-G - Light Gray

Light Gray Swift PET-G jest wysoce transparentnym materiałem do druku w technologii FDM. Drukowanie 3D ze Swift PET-G cienkich ścian makiet czy prototypów sprawi, że będą wyglądały jak wydrukowane ze szkła. Filament o lekko szarym zabarwieniu.

86,00 zł
Na magazynie