logo-k

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZYCH PRODUKTÓW

Filament przemysłowy Carbon Fiber Nylon PA12

pet-cf_small2

Produkowany przez naszą firmę filament Carbon Fiber Nylon PA12 to przemysłowy materiał do drukowania 3D. Stanowi wzmocnioną wersją Nylonu, którą otrzymujemy poprzez dodanie włókien węglowych stanowiących nawet 30% ogólnego składu. Z racji bardzo wysokiej trwałości doskonale nadaje się m.in. do druku prototypów w branży motoryzacyjnej, a także mocno obciążonych części do maszyn, jak np. łożyska, koła zębate czy tuleje. Ma także zastosowanie m.in. w branży elektronicznej, elektrycznej oraz sportowej. Choć jest to tworzywo sztuczne, tak stanowi doskonały zamiennik metalu.

Czym wyróżnia się filament PA12 z dodatkiem włókna węglowego?

Obecnie jest to jeden z wytrzymalszych materiałów wykorzystywanych w przemysłowych drukarkach 3D. Filament do druku wzmocniony włóknem węglowym cechuje się także niewielką higroskopijnością – jest najniższa w całej grupie stosowanych współcześnie poliamidów. Jednak to dopiero początek zalet termoplastycznego tworzywa Carbon Fiber Nylon PA12. Do innych, równie istotnych, należy zaliczyć m.in.:

  • bardzo niski skurcz (0,4%) – jest to poziom porównywalny m.in. z popularnym tworzywem ABS,
  • niezwykle niską ścieralność i jednocześnie wysoką udarność,
  • izolacyjność,
  • możliwość wykorzystywania w miejscach, gdzie narażone będzie na kontakt z olejami lub smarami,
  • odporność na działanie wysokich temperatur, nawet do 150°C.

Dzięki powyższym właściwościom wzmocnione włóknem węglowym filamenty Carbon Fiber Nylon PA12 zalicza się do profesjonalnych, przemysłowych materiałów konstrukcyjnych.

Zamów filament przemysłowy Carbon Fiber Nylon PA12 do firmy Print-Me

Jeśli zajmujesz się projektowaniem elementów poddawanych dużym obciążeniom i chcesz, aby ich druk był prosty, postaw na filament Carbon Fiber Nylon PA12. Produkowany przez naszą firmą spełnia najwyższe standardy jakości. Zamawiając większą ilość tych wzmocnionych włóknem węglowym materiałów do przemysłowych drukarek 3D, otrzymujesz gwarancję powtarzalności parametrów technicznych każdego z nich. Jesteśmy w stanie sprawnie zrealizować każde, nawet bardzo duże zamówienie – zapraszamy do kontaktu.

NYLON PA12

DOSTĘPNE KOLORY:

BLACK

WŁAŚCIWOŚCI

JAK DRUKOWAĆ?

DANE TECHNICZNE

Co zawiera nasz produkt?

24 / 7 / 365
WSPARCIE

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie! Masz pytania? Może jakiś problem z drukiem? Napisz do nas wiadomość korzystając z mediów społecznościowych (@printme3d) lub poprzez e-mail. Chętnie pomożemy! 

GWARANCJA
JAKOŚCI

Cenisz sobie swój czas? To zacznij od odpowiedniego filamentu. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Dbamy o jakość naszych filamentów już od samego początku produkcji wybierając sprawdzone i certyfikowane surowce z całego świata. 

DOSTĘPNOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ

Na wszystkie oferowane przez nas materiały posiadamy odpowiednie stocki magazynowe, dzięki czemu dostępne są niemalże od ręki. Dokładność i staranność, którą przykładamy niemalże z aptekarską precyzją sprawiają, że nasze materiały są powtarzalne pod względem kolorystycznym i jakościowym.

Jak my to robimy? Zobacz nasze prezentacyjne wideo!

layers

Nie mamy w ofercie materiału, którego szukasz? A może masz pomysł na zupełnie nowy materiał? Napisz do nas!

Stale się rozwijamy poszerzając naszą ofertę. Przynajmniej raz w miesiącu przeprowadzamy testy nowych materiałów  lub wykonujemy próby modyfikacji obecnych, żeby jeszcze lepiej zoptymalizować nasze filament do druku 3D. 

Oszczędzamy Twoje pieniądze nie marnując czasu, wiemy, co robimy!

Z naszymi materiałami zmarnowane godziny na nieudane wydruki to przeszłość!

oszczednosc
kontakt

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i rozpocznij współpracę!

Potrzebujesz przetestować nasz materiał? Nic trudnego! Napisz do nas, a otrzymasz darmowe próbki naszych filamentów.

Zapoznaj się z naszymi wydrukami i zainspiruj się. Dzięki naszym materiałom jedynym ograniczeniem stanie się Twoja wyobraźnia

brain

Nasze produkty współpracują z

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

INFOLINIA

TELEFON

+ 48 781 046 000

ADRES

ADRES

ul. Zielona 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FACEBOOK

FACEBOOK

http://fb.me/printme3d

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Polityka Prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
This site is registered on wpml.org as a development site.