logo-k

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZYCH PRODUKTÓW

Filament Smooth ASA odporny na UV

Smooth ASA

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości filamentu do druku 3D, odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, skorzystaj z oferty firmy Print-Me i postaw na materiał ASA w ulepszonej wersji Smooth!

To akrylonitryl-styren-akryl będący termoplastycznym kopolimerem, który jest zmodyfikowaną wersją doskonale znanego i popularnego tworzywa ABS. Wyróżnia go przede wszystkim bardzo niska podatność na UV, nawet przy długotrwałej ekspozycji na to promieniowanie. Świetnie nadaje się do drukowania elementów wykorzystywanych na świeżym powietrzu. Jednocześnie cechują go doskonałe parametry wytrzymałościowe oraz stosunkowo niewielki skurcz, dzięki któremu łatwiej wykonać druk 3D. Poznaj wszystkie podstawowe właściwości, które charakteryzują filament Smooth ASA i już dziś złóż na niego zamówienie!

Jakie są zalety filamentu Smooth ASA?

W porównaniu do ABS, materiał ten cechuje się mniejszym skurczem z racji usunięcia z jego składu butadienu. Ten organiczny związek chemiczny zastąpiony został kauczukiem akrylowym i to właśnie jego obecność sprawia, iż przeznaczony do drukarki 3D filament Smooth ASA jest odporny na UV i warunki atmosferyczne. Dzięki temu znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle, idealnie nadając się do drukowania rzeczy użytkowanych na dworze, np. elementów sprzętu ogrodowego czy sportowego.

Do innych ważnych cech tego materiału należ zaliczyć:

  • ponadprzeciętną wytrzymałość termiczną i na uszkodzenia mechaniczne,
  • dużą sztywność,
  • właściwości antystatyczne,
  • niepodatność na działanie substancji chemicznych.

Dostępny w naszej ofercie filament Smooth ASA do druku 3D ma jeszcze jedną właściwość – po zastygnięciu jego powierzchnia jest równa i matowa.

Zamów filament odporny na warunki atmosferyczne

Ten materiał sprosta oczekiwaniom wszystkim zaawansowanych użytkowników drukarek 3D. Filamenty Smooth ASA nadają się nawet do druku skomplikowanych elementów, w przypadku których ważne jest, aby były odporne na promieniowanie UV i działanie warunków atmosferycznych. Skorzystaj z oferty i zamów je już dziś – zapraszamy do kontaktu!

SMOOTH ASA

DOSTĘPNE KOLORY:

NATURAL IVORY
WHITE
SILVER SHINE
BLACK VOLCANO
DARK BLUE
CHERRY RED

WŁAŚCIWOŚCI

JAK DRUKOWAĆ?

DANE TECHNICZNE

Co zawiera nasz produkt?

24 / 7 / 365
WSPARCIE

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie! Masz pytania? Może jakiś problem z drukiem? Napisz do nas wiadomość korzystając z mediów społecznościowych (@printme3d) lub poprzez e-mail. Chętnie pomożemy! 

GWARANCJA
JAKOŚCI

Cenisz sobie swój czas? To zacznij od odpowiedniego filamentu. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Dbamy o jakość naszych filamentów już od samego początku produkcji wybierając sprawdzone i certyfikowane surowce z całego świata. 

DOSTĘPNOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ

Na wszystkie oferowane przez nas materiały posiadamy odpowiednie stocki magazynowe, dzięki czemu dostępne są niemalże od ręki. Dokładność i staranność, którą przykładamy niemalże z aptekarską precyzją sprawiają, że nasze materiały są powtarzalne pod względem kolorystycznym i jakościowym.

Jak my to robimy? Zobacz nasze prezentacyjne wideo!

layers

Nie mamy w ofercie materiału, którego szukasz? A może masz pomysł na zupełnie nowy materiał? Napisz do nas!

Stale się rozwijamy poszerzając naszą ofertę. Przynajmniej raz w miesiącu przeprowadzamy testy nowych materiałów  lub wykonujemy próby modyfikacji obecnych, żeby jeszcze lepiej zoptymalizować nasze filament do druku 3D. 

Oszczędzamy Twoje pieniądze nie marnując czasu, wiemy, co robimy!

Z naszymi materiałami zmarnowane godziny na nieudane wydruki to przeszłość!

oszczednosc
kontakt

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i rozpocznij współpracę!

Potrzebujesz przetestować nasz materiał? Nic trudnego! Napisz do nas, a otrzymasz darmowe próbki naszych filamentów.

Zapoznaj się z naszymi wydrukami i zainspiruj się. Dzięki naszym materiałom jedynym ograniczeniem stanie się Twoja wyobraźnia

brain

Nasze produkty współpracują z

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

INFOLINIA

TELEFON

+ 48 723 925 539

ADRES

ADRES

ul. Zielona 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FACEBOOK

FACEBOOK

http://fb.me/printme3d

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Polityka Prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
This site is registered on wpml.org as a development site.