logo-k

DZIĘKUJEMY ZA zainteresowanie drukarkami z naszej oferty

CraftBot Flow Generation

Przestawiamy Państwu drukarki z najnowszej serii CraftBot FLOW Generation, węgierskiego producenta Craftunique. Maszyny oferowane są w 4 wariantach i różnią się wielkością pola roboczego oraz ilością głowic. Dodatkowym atutem jest również wariantowość kolorystyczna drukarek. Maszyny wyposażone są w wiele udogodnień, dzięki czemu są bardzo intuicyjne w obsłudze oraz działają na zasadzie plug’n’play. Wyjmujesz z kartonu i drukujesz. Do niniejszej serii drukarek jako oficjalny dystrybutor oferujemy Państwu dodatkowo autoryzowany serwis maszyn i wsparcie techniczne na terenie całej Polski.  Serwis odbywa się w siedzibie naszej firmy w Gorzowie i tutaj również, można zobaczyć pokazowe maszyny. 

Drukarki CraftBot są skierowane głownie do inżynierów, projektantów, architektów i artystów, którzy chcą produkować detale profesjonalnej jakości dla celów funkcjonalnych, artystycznych lub prototypowania. Niemniej łatwość obsługi i jej bezawaryjność to cechy pożądane również wśród początkujących drukarzy, którzy szukają solidnej maszyny w konkurencyjnej cenie. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

KILKA SŁÓW O CRAFTUNIQUE

CraftUnique Ltd to producent drukarek 3D z siedzibą w Budapeszcie na Węgrzech. Firma CraftUnique została założona w jednym głównym celu: zbudowaniu niezawodnej i pożądanej drukarki 3D z dużą ilością funkcji a swoje drukarki produkuje od 2014 roku. 

Drukarka 3D CraftBot została nazwana przez 3DHubs „Najlepszą budżetową drukarką 3D na rok 2016” oraz zdobyła nagrodę jako „Najlepsza drukarka 3D Plug & Play na rok 2017”, w oparciu o połączenie wysokiej jakości komponentów i konstrukcji, wydajności, jakości druku, zdolności adaptacyjnych i kompatybilności po oprogramowanie i materiały do drukowania oraz ogólną łatwość obsługi. CraftBot po raz kolejny zdobył najlepszą drukarkę „Plug N 'Play” w 2018 roku.

DOSTĘPNE WARIANTY

Pojedyńcza

PARAMETRY

CraftBot FLOW

CraftBot FLOW XL

Co zawiera nasz produkt?

24 / 7 / 365
WSPARCIE

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie! Masz pytania? Może jakiś problem z drukiem? Napisz do nas wiadomość korzystając z mediów społecznościowych (@printme3d) lub poprzez e-mail. Chętnie pomożemy! 

GWARANCJA
JAKOŚCI

Cenisz sobie swój czas? To zacznij od odpowiedniego filamentu. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Dbamy o jakość naszych filamentów już od samego początku produkcji wybierając sprawdzone i certyfikowane surowce z całego świata. 

DOSTĘPNOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ

Na wszystkie oferowane przez nas materiały posiadamy odpowiednie stocki magazynowe, dzięki czemu dostępne są niemalże od ręki. Dokładność i staranność, którą przykładamy niemalże z aptekarską precyzją sprawiają, że nasze materiały są powtarzalne pod względem kolorystycznym i jakościowym.

Jak my to robimy? Zobacz nasze prezentacyjne wideo!

layers

Nie mamy w ofercie materiału, którego szukasz? A może masz pomysł na zupełnie nowy materiał? Napisz do nas!

Stale się rozwijamy poszerzając naszą ofertę. Przynajmniej raz w miesiącu przeprowadzamy testy nowych materiałów  lub wykonujemy próby modyfikacji obecnych, żeby jeszcze lepiej zoptymalizować nasze filament do druku 3D. 

Oszczędzamy Twoje pieniądze nie marnując czasu, wiemy, co robimy!

Z naszymi materiałami zmarnowane godziny na nieudane wydruki to przeszłość!

oszczednosc
kontakt

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i rozpocznij współpracę!

Potrzebujesz przetestować nasz materiał? Nic trudnego! Napisz do nas, a otrzymasz darmowe próbki naszych filamentów.

Zapoznaj się z naszymi wydrukami i zainspiruj się. Dzięki naszym materiałom jedynym ograniczeniem stanie się Twoja wyobraźnia

brain

Nasze produkty współpracują z

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

INFOLINIA

TELEFON

+ 48 781 046 000

ADRES

ADRES

ul. Zielona 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FACEBOOK

FACEBOOK

http://fb.me/printme3d

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Polityka Prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
This site is registered on wpml.org as a development site.