Dla Resellerów

Zostając naszym resellerem, otrzymujesz
ATRAKCYJNE CENY DOSKONAŁĄ JAKOŚĆ WSPARCIE 

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę

Czekamy na współpracę z Twoją firmą!

Atrakcyjne warunki współpracy

Promocje marketingowe

Wsparcie techniczne

Jesteś związany z branżą drukiem 3D? Twoja działalność wiąże się z szeroko pojętą technologią FDM/FFF? A może chcesz dać swoim Klientom dostęp do najlepszych materiałów? Niezależnie od tego, jaka jest Twoja motywacja, już teraz możesz zaopatrzyć swój sklep w produkty marki Print-Me takie jak EcoLine PLA oraz Swift PET-G!

Naszym celem, jako doświadczonego producenta filamentów, jest zagwarantowanie dostępu do naszych materiałów jak największej liczbie osób. Co za tym idzie, pragniemy zagwarantować rozwój zarówno naszym dystrybutorom, jak i samej firmie Print-Me. Jest to plan, który zapewni korzyści każdemu!

Dlaczego warto zostać resellerem Print-Me?

Od długiego czasu produkujemy najlepszej jakości tworzywa termoplastyczne wykorzystywane w technologii druku 3D. W ofercie posiadamy szeroki wybór filamentów, w tym m.in. EcoLine PLA oraz Swift PET-G. Dodatkowo każdy z oferowanych przez nas materiałów występuje w wielu zróżnicowanych wersjach kolorystycznych. Jesteśmy producentem oferującym najszerszą gamę materiałów dedykowanych do technologii FDM/FFF.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz przede wszystkim dostęp do wysokiej jakości filamentów. Ponadto oferujemy cały szereg korzyści. Bycie naszym resellerem oznacza, że nie tylko nabywasz oryginalne produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, ale otrzymujesz także liczne rabaty oraz darmową dostawę. Dodatkowo wszystkim naszym współpracownikom gwarantujemy wsparcie oraz materiały promocyjne – próbki, katalogi, zdjęcia oraz pełne wsparcie przy wdrożeniu sprzedaży. Współpracując z nami, masz pewność, że okażemy Ci niezbędną pomoc oraz doradztwo np. w zakresie wyboru odpowiedniego materiału.

Decydując się na bycie resellerem Print-Me, zapewnisz swoim Klientom dostęp do najlepszej jakości materiałów jak np. EcoLine PLA czy Swift PET-G, sobie zagwarantujesz pełne wsparcie, a firmie nieustanny rozwój!

Zostań naszym pośrednikiem już teraz!

Chcąc dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców, współpracujemy z resellerami ze wszystkich państw europejskich. Jesteśmy zatem otwarci na współpracę nie tylko krajową, ale również międzynarodową.

Zastanawiasz się, jak zostać resellerem Print-Me? To proste! Wystarczy, że wypełnisz powyższy formularz rejestracyjny, a my się z Tobą skontaktujemy! Już teraz możesz zacząć dystrybuować EcoLine PLA oraz Swift PET-G oraz wiele innych materiałów.

Nasze produkty współpracują z

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

INFOLINIA

TELEFON

+ 48 723 925 539

ADRES

ADRES

ul. Zielona 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FACEBOOK

FACEBOOK

http://fb.me/printme3d

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Polityka Prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
This site is registered on wpml.org as a development site.