logo-k

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZYCH PRODUKTÓW

SmartFit PLA - filament do drukarki 3D

Na rynku znaleźć można szereg zróżnicowanych materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych do technologii druku FDM 3D. Jednym z nich jest filament SmartFit PLA, który powstaje z biodegradowalnych surowców. To propozycja zarówno dla osób realizujących projekty w postaci firmowych materiałów reklamowych, makiet architektonicznych, prototypów mebli i zabawek, figurek, pojemników, ale i nie tylko.

Produkty wykonane z eko-materiałów uchodzą za odpowiednie rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które nie posiadają wielkiego doświadczenia, jeśli chodzi o projektowanie przestrzenne. Filament do drukarki 3D SmartFit PLA do technologii FDM pozwala wykonać modele odznaczające się trwałością i solidnością bez konieczności podgrzewania stołu. Te zaś nadają się do szlifowania, jednakże ze względu na długi czas pracy, proces warto pozostawić profesjonalistom.

Poznaj charakterystykę naszych materiałów

O popularności materiałów eksploatacyjnych stosowanych w urządzeniach 3D decyduje również zróżnicowany zakres temperatur, w których topnieje filament do druku FDM SmartFit PLA. W przypadku naszych produktów zalecana temperatura wynosi 195-210°C. Materiał topnieje wobec tego w stosunkowo niskich temperaturach, dzięki czemu stosowany jest podczas tworzenia mniej skomplikowanych modeli.

Te mogą cechować się dużą różnorodnością, ponieważ produkty dostępne są w wielu odmianach kolorystycznych. Można wybrać filament do drukarki 3D w aż 14 wersjach kolorystycznych. Każdy materiał SmarFit PLA do technologii FDM zapewnia dużą dokładność każdego szczegółu wykonywanych modeli, również w większym formacie. Nie pozostawia przy tym skutków ubocznych, m.in. w postaci plastikowych nitek.

Chcesz przekonać się, że nasze tworzywa to gwarancja ciekawych efektów wizualnych, a przy tym są proste w użyciu? Odkryj więc wszystkie propozycje i wybierz filamenty 3D do druku FDM SmartFit PLA w pełnej palecie barw, dedykowane osobom początkującym, jak i najbardziej wymagającym użytkownikom.

SMARTFIT PLA

DOSTĘPNE KOLORY:

GLEAMING GREEN
GLEAMING BLUE
GLEAMING PINK
HOT CHAMELEON
COLD CHAMELEON
MARBLE CREAM
MARBLE CARRARA
MARBLE CARRARA
GLITTER STARDUST
GLITTER ONYX STAR
GLITTER EMERALD GREEN
GLITTER SAPPHIRE STAR
GLITTER TOPAZ RED
POLISH ARMY CAMOUFLAGE
UV ORANGE
POLISH ARMY UNIFORM GREEN
POLISH ARMY SAND KHAKI
POLISH ARMY MUD BROWN
POLISH ARMY OLIVE GREEN

WŁAŚCIWOŚCI

JAK DRUKOWAĆ?

DANE TECHNICZNE

Co zawiera nasz produkt?

24 / 7 / 365
WSPARCIE

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie! Masz pytania? Może jakiś problem z drukiem? Napisz do nas wiadomość korzystając z mediów społecznościowych (@printme3d) lub poprzez e-mail. Chętnie pomożemy! 

GWARANCJA
JAKOŚCI

Cenisz sobie swój czas? To zacznij od odpowiedniego filamentu. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Dbamy o jakość naszych filamentów już od samego początku produkcji wybierając sprawdzone i certyfikowane surowce z całego świata. 

DOSTĘPNOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ

Na wszystkie oferowane przez nas materiały posiadamy odpowiednie stocki magazynowe, dzięki czemu dostępne są niemalże od ręki. Dokładność i staranność, którą przykładamy niemalże z aptekarską precyzją sprawiają, że nasze materiały są powtarzalne pod względem kolorystycznym i jakościowym.

Jak my to robimy? Zobacz nasze prezentacyjne wideo!

layers

Nie mamy w ofercie materiału, którego szukasz? A może masz pomysł na zupełnie nowy materiał? Napisz do nas!

Stale się rozwijamy poszerzając naszą ofertę. Przynajmniej raz w miesiącu przeprowadzamy testy nowych materiałów  lub wykonujemy próby modyfikacji obecnych, żeby jeszcze lepiej zoptymalizować nasze filament do druku 3D. 

Oszczędzamy Twoje pieniądze nie marnując czasu, wiemy, co robimy!

Z naszymi materiałami zmarnowane godziny na nieudane wydruki to przeszłość!

oszczednosc
kontakt

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i rozpocznij współpracę!

Potrzebujesz przetestować nasz materiał? Nic trudnego! Napisz do nas, a otrzymasz darmowe próbki naszych filamentów.

Zapoznaj się z naszymi wydrukami i zainspiruj się. Dzięki naszym materiałom jedynym ograniczeniem stanie się Twoja wyobraźnia

brain

Nasze produkty współpracują z

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

INFOLINIA

TELEFON

+ 48 723 925 539

ADRES

ADRES

ul. Zielona 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FACEBOOK

FACEBOOK

http://fb.me/printme3d

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Polityka Prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
This site is registered on wpml.org as a development site.