logo-k

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZYCH PRODUKTÓW

SmartFit PLA - filament do drukarki 3D

Na rynku znaleźć można szereg zróżnicowanych materiałów eksploatacyjnych wykorzystywanych do technologii druku FDM 3D. Jednym z nich jest filament SmartFit PLA, który powstaje z biodegradowalnych surowców. To propozycja zarówno dla osób realizujących projekty w postaci firmowych materiałów reklamowych, makiet architektonicznych, prototypów mebli i zabawek, figurek, pojemników, ale i nie tylko.

Produkty wykonane z eko-materiałów uchodzą za odpowiednie rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które nie posiadają wielkiego doświadczenia, jeśli chodzi o projektowanie przestrzenne. Filament do drukarki 3D SmartFit PLA do technologii FDM pozwala wykonać modele odznaczające się trwałością i solidnością bez konieczności podgrzewania stołu. Te zaś nadają się do szlifowania, jednakże ze względu na długi czas pracy, proces warto pozostawić profesjonalistom.

Poznaj charakterystykę naszych materiałów

O popularności materiałów eksploatacyjnych stosowanych w urządzeniach 3D decyduje również zróżnicowany zakres temperatur, w których topnieje filament do druku FDM SmartFit PLA. W przypadku naszych produktów zalecana temperatura wynosi 195-210°C. Materiał topnieje wobec tego w stosunkowo niskich temperaturach, dzięki czemu stosowany jest podczas tworzenia mniej skomplikowanych modeli.

Te mogą cechować się dużą różnorodnością, ponieważ produkty dostępne są w wielu odmianach kolorystycznych. Można wybrać filament do drukarki 3D w aż 14 wersjach kolorystycznych. Każdy materiał SmarFit PLA do technologii FDM zapewnia dużą dokładność każdego szczegółu wykonywanych modeli, również w większym formacie. Nie pozostawia przy tym skutków ubocznych, m.in. w postaci plastikowych nitek.

Chcesz przekonać się, że nasze tworzywa to gwarancja ciekawych efektów wizualnych, a przy tym są proste w użyciu? Odkryj więc wszystkie propozycje i wybierz filamenty 3D do druku FDM SmartFit PLA w pełnej palecie barw, dedykowane osobom początkującym, jak i najbardziej wymagającym użytkownikom.

WŁAŚCIWOŚCI

JAK DRUKOWAĆ?

DANE TECHNICZNE

Co zawiera nasz produkt?

24 / 7 / 365
WSPARCIE

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie! Masz pytania? Może jakiś problem z drukiem? Napisz do nas wiadomość korzystając z mediów społecznościowych (@printme3d) lub poprzez e-mail. Chętnie pomożemy! 

GWARANCJA
JAKOŚCI

Cenisz sobie swój czas? To zacznij od odpowiedniego filamentu. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Dbamy o jakość naszych filamentów już od samego początku produkcji wybierając sprawdzone i certyfikowane surowce z całego świata. 

DOSTĘPNOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ

Na wszystkie oferowane przez nas materiały posiadamy odpowiednie stocki magazynowe, dzięki czemu dostępne są niemalże od ręki. Dokładność i staranność, którą przykładamy niemalże z aptekarską precyzją sprawiają, że nasze materiały są powtarzalne pod względem kolorystycznym i jakościowym.

Jak my to robimy? Zobacz nasze prezentacyjne wideo!

layers

Nie mamy w ofercie materiału, którego szukasz? A może masz pomysł na zupełnie nowy materiał? Napisz do nas!

Stale się rozwijamy poszerzając naszą ofertę. Przynajmniej raz w miesiącu przeprowadzamy testy nowych materiałów  lub wykonujemy próby modyfikacji obecnych, żeby jeszcze lepiej zoptymalizować nasze filament do druku 3D. 

Oszczędzamy Twoje pieniądze nie marnując czasu, wiemy, co robimy!

Z naszymi materiałami zmarnowane godziny na nieudane wydruki to przeszłość!

oszczednosc
kontakt

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i rozpocznij współpracę!

Potrzebujesz przetestować nasz materiał? Nic trudnego! Napisz do nas, a otrzymasz darmowe próbki naszych filamentów.

Zapoznaj się z naszymi wydrukami i zainspiruj się. Dzięki naszym materiałom jedynym ograniczeniem stanie się Twoja wyobraźnia

brain

Nasze produkty współpracują z

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

INFOLINIA

TELEFON

+ 48 781 046 000

ADRES

ADRES

ul. Zielona 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FACEBOOK

FACEBOOK

http://fb.me/printme3d

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Polityka Prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
This site is registered on wpml.org as a development site.