logo-k

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZYCH PRODUKTÓW

Filament FDM Smooth ABS

Jednym z najpowszechniej stosowanych dziś filamentów do druku 3D jest ABS. To nowoczesne tworzywo amorficzne, terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy, który znajduje użytek w branży przemysłowej. Materiał ten, mający pochodzenie petrochemiczne, jest wykorzystywany w urządzeniach drukujących w technologii FDM. Nasza firma Print-Me zajmuje się jego produkcją w ulepszonej wersji Smooth. Jej powstanie to efekt pracy zespołu doświadczonych inżynierów, którzy opracowali innowacyjną formułę, posiłkującą się wyłącznie najwyższej jakości komponentami. Zastosowane dodatki sprawiają, że wykonany z tego filamentu obiekt 3D cechuje estetycznie błyszcząca i idealnie gładka powierzchnia. Ogranicza to ilość niezbędnych do stworzenia obróbek, dzięki czemu druk jest tańszy. Poznaj wszystkie właściwości materiału ABS Smooth i już dziś zamów go u nas!

Filament Smooth ABS do drukarek FDM – dlaczego warto go stosować?

Produkowany oraz sprzedawany przez naszą firmę filament Smooth ABS do drukarek FDM sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wymiary wykonanych z niego obiektów przestrzennych są zawsze zgodne z projektem, a do tego powtarzalne, również przy masowym druku 3D. Materiał ten cechuje ponadprzeciętna estetyka, ale przede wszystkim doskonałe parametry techniczne, w tym m.in.:

  • niski skurcz,
  • odporność na działanie temperatur do 90°C,
  • wysoka udarność oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne,
  • twardość na poziomie 74D w skali Shore’a.

Filament ABS Smooth do druku 3D możemy dostarczyć w dowolnych ilościach, gwarantując przy tym sprawną realizację zamówień. Jest dostępny w wielu kolorach do wyboru, a każda jego partia ma dokładnie takie same czynniki wykonawcze. W celu uzyskania najwyższej jakości wydruków zalecamy wykorzystywanie go w drukarkach FDM wyposażonych w zamykaną komorę oraz podgrzewany stół roboczy.

Zapraszamy do kontaktu, aby złożyć zamówienie. Nasi doradcy zapewniają także fachowe doradztwo techniczne oraz wsparcie w decyzji, jakie materiały do drukowania przestrzennego wybrać.

SMOOTH ABS

DOSTĘPNE KOLORY:

NATURAL IVORY
WHITE
COMMON GREY
BLACK VOLCANO
DARK BLUE
CHERRY RED
LEMON DROP
TUSCAN ORANGE
SILVER SHINE
FRESH GRASS
DARK GREEN

WŁAŚCIWOŚCI

JAK DRUKOWAĆ?

DANE TECHNICZNE

*Pomiary zostały przeprowadzone na kształtkach wydrukowanych zgodnie z obowiązującymi normami ISO, na drukarce Zortrax M200 z maksymalnym wypełnieniem. 

Co zawiera nasz produkt?

24 / 7 / 365
WSPARCIE

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie! Masz pytania? Może jakiś problem z drukiem? Napisz do nas wiadomość korzystając z mediów społecznościowych (@printme3d) lub poprzez e-mail. Chętnie pomożemy! 

GWARANCJA
JAKOŚCI

Cenisz sobie swój czas? To zacznij od odpowiedniego filamentu. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Dbamy o jakość naszych filamentów już od samego początku produkcji wybierając sprawdzone i certyfikowane surowce z całego świata. 

DOSTĘPNOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ

Na wszystkie oferowane przez nas materiały posiadamy odpowiednie stocki magazynowe, dzięki czemu dostępne są niemalże od ręki. Dokładność i staranność, którą przykładamy niemalże z aptekarską precyzją sprawiają, że nasze materiały są powtarzalne pod względem kolorystycznym i jakościowym.

Jak my to robimy? Zobacz nasze prezentacyjne wideo!

layers

Nie mamy w ofercie materiału, którego szukasz? A może masz pomysł na zupełnie nowy materiał? Napisz do nas!

Stale się rozwijamy poszerzając naszą ofertę. Przynajmniej raz w miesiącu przeprowadzamy testy nowych materiałów  lub wykonujemy próby modyfikacji obecnych, żeby jeszcze lepiej zoptymalizować nasze filament do druku 3D. 

Oszczędzamy Twoje pieniądze nie marnując czasu, wiemy, co robimy!

Z naszymi materiałami zmarnowane godziny na nieudane wydruki to przeszłość!

oszczednosc
kontakt

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i rozpocznij współpracę!

Potrzebujesz przetestować nasz materiał? Nic trudnego! Napisz do nas, a otrzymasz darmowe próbki naszych filamentów.

Zapoznaj się z naszymi wydrukami i zainspiruj się. Dzięki naszym materiałom jedynym ograniczeniem stanie się Twoja wyobraźnia

brain

Nasze produkty współpracują z

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

INFOLINIA

TELEFON

+ 48 781 046 000

ADRES

ADRES

ul. Zielona 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FACEBOOK

FACEBOOK

http://fb.me/printme3d

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Polityka Prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
This site is registered on wpml.org as a development site.