logo-k

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZYCH PRODUKTÓW

Filament 3D E-HT PLA

Poszukujesz materiałów eksploatacyjnych, które pozwolą realizować modele przestrzenne w branżach przemysłowych i nie tylko? Filament do drukarki 3D typu E-HT PLA to odpowiednik innych produktów polilaktydowych odróżniający się kilkoma istotnymi właściwościami. Na pierwszy plan wysuwa się lepsze tempo krystalizacji. Tym samym można uzyskać gładsze powierzchnie każdego elementu, co poprawia ich wytrzymałości.

Co oprócz tego? Materiał odznacza się również zwiększoną masą. Oznacza to, że filament E-HT PLA pozwala realizować wydruki o większej masie, dzięki czemu stają się odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne czy też ścieranie. Nie można zapominać o dokładności wszelkich detali. Tego rodzaju tworzywa do drukarek 3D, w przypadku niewłaściwych ustawień sprzętu, nie uwidaczniają potencjalnych niedociągnięć wizualnych.

Różnobarwne tworzywa do wielu projektów

Korzystając z propozycji z naszego sklepu nabędziesz filamenty E-HT PLA w wielu odmianach kolorystycznych. Bogata paleta barw wprowadzi dużą różnorodność do realizowanych projektów. Intensywna czerwień bądź zieleń, akwamaryn, antyczne złoto, polarna biel – polecamy wybór zróżnicowanego zestawu do drukarek 3D, który pozwoli zrealizować każdy pomysł wedle własnej inwencji twórczej. Wystarczy dać się ponieść kreatywności.

Dostępne filamenty E-HT PLA to propozycja m.in. dla osób początkujących. Głównie ze względu na wspomnianą już wcześniej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, materiały nie wydzielają szkodliwych oparów w trakcie podgrzewania. Ich wykorzystanie w drukarkach 3D nie wymaga użycia odciągów do cząsteczek stałych unoszących się w powietrzu. Nie potrzeba również choćby stołu grzewczego, który jest konieczny przy innych rodzajach materiałów eksploatacyjnych.

Skorzystaj zatem z naszych propozycji i wybierz filamenty E-HT PLA, które pozwolą wykonać makiety architektoniczne, modele koncepcyjne, formy odlewnicze, a także szereg innych projektów realizowanych za pomocą drukarek 3D.

WŁAŚCIWOŚCI

JAK DRUKOWAĆ?

DANE TECHNICZNE


*po wcześniejszej pełnej krystalizacji wydruku

Co zawiera nasz produkt?

24 / 7 / 365
WSPARCIE

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie! Masz pytania? Może jakiś problem z drukiem? Napisz do nas wiadomość korzystając z mediów społecznościowych (@printme3d) lub poprzez e-mail. Chętnie pomożemy! 

GWARANCJA
JAKOŚCI

Cenisz sobie swój czas? To zacznij od odpowiedniego filamentu. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Dbamy o jakość naszych filamentów już od samego początku produkcji wybierając sprawdzone i certyfikowane surowce z całego świata. 

DOSTĘPNOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ

Na wszystkie oferowane przez nas materiały posiadamy odpowiednie stocki magazynowe, dzięki czemu dostępne są niemalże od ręki. Dokładność i staranność, którą przykładamy niemalże z aptekarską precyzją sprawiają, że nasze materiały są powtarzalne pod względem kolorystycznym i jakościowym.

Jak my to robimy? Zobacz nasze prezentacyjne wideo!

layers

Nie mamy w ofercie materiału, którego szukasz? A może masz pomysł na zupełnie nowy materiał? Napisz do nas!

Stale się rozwijamy poszerzając naszą ofertę. Przynajmniej raz w miesiącu przeprowadzamy testy nowych materiałów  lub wykonujemy próby modyfikacji obecnych, żeby jeszcze lepiej zoptymalizować nasze filament do druku 3D. 

Oszczędzamy Twoje pieniądze nie marnując czasu, wiemy, co robimy!

Z naszymi materiałami zmarnowane godziny na nieudane wydruki to przeszłość!

oszczednosc
kontakt

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i rozpocznij współpracę!

Potrzebujesz przetestować nasz materiał? Nic trudnego! Napisz do nas, a otrzymasz darmowe próbki naszych filamentów.

Zapoznaj się z naszymi wydrukami i zainspiruj się. Dzięki naszym materiałom jedynym ograniczeniem stanie się Twoja wyobraźnia

brain

Nasze produkty współpracują z

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

INFOLINIA

TELEFON

+ 48 723 925 539

ADRES

ADRES

ul. Zielona 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FACEBOOK

FACEBOOK

http://fb.me/printme3d

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Polityka Prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
This site is registered on wpml.org as a development site.