logo-k

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZYCH PRODUKTÓW

EcoLine PLA

Filament z serii EcoLine PLA został opracowany z myślą o początkujących użytkownikach technologii FDM zarówno ze względu na przystępną cenę jak i na łatwość druku. Produkowany przez nas filament posiada niewielki skurcz, dzięki czemu nie jest wymagane stosowanie stołu grzewczego oraz zamkniętej komory. Do produkcji filamentu wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane surowce oraz barwniki wykorzystujące ten sam nośnik, co nasz surowiec bazowy, dzięki czemu użytkownik otrzymuje produkt najwyższej jakości, nie zapychający dyszy. 

Pomimo, że jest to linia produktów Eco gwarantuje wysokiej klasy wydruki, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom! Jest to filament przeznaczony do użytku domowego, niemniej jednak wydruki charakteryzują się powtarzalnością i doskonałą jakością, nawet w przypadku drukowania szczegółowych modeli. Uniwersalność naszych filamentów pozwala stosować je praktycznie w każdej drukarce 3D, wykorzystującej technologię FDM. 

WŁAŚCIWOŚCI

JAK DRUKOWAĆ?

DANE TECHNICZNE

MASZ PYTANIA?

Masz pytania dotyczące tego produktu? Chcesz zapytać o dostępność materiału/ koloru? Chcesz zlecić wykonanie swojego własnego koloru ale nie wiesz jak to zrobić? SKONTAKTUJ SIE Z NAMI!

NAPISZ DO NAS

bezpośrednio na adres e-mail sklep@print-me.pl lub przez formularz klikając:
Click Here

Jak my to robimy? Zobacz nasze prezentacyjne wideo!

Nasze produkty współpracują z

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

INFOLINIA

TELEFON

+ 48 723 925 539

ADRES

ADRES

ul. Zielona 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FACEBOOK

FACEBOOK

http://fb.me/printme3d

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Polityka Prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
This site is registered on wpml.org as a development site.