logo-k

DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZYCH PRODUKTÓW

Filament FSM 900 rozpuszczalny w wodzie

FSM 900 i Smooth ABS

Podczas drukowania elementów o skomplikowanej budowie lub nietypowych kształtach często konieczne jest stosowanie podpór. Powinny być wytrzymałe, ale jednocześnie łatwe do usunięcia i obie te zalety charakteryzują filament FSM 900. Jeśli szukasz profesjonalnego materiału podporowego, rozpuszczalnego w wodzie, ten produkt sprosta Twoim oczekiwaniom. Jest produkowany przez naszą firmę Print-Me i został opracowany z myślą o wykorzystywaniu w profesjonalnych drukarkach dwugłowicowych. Może współpracować z większością popularnych tworzyw sztucznych używanych do druku 3D, w tym ABS, PLA, PET-G i nawet Nylon. Dzięki niemu drukowanie stanie się o wiele łatwiejsze – poznaj jego właściwości i zamów już dziś!

Rozpuszczalny w wodzie filament podporowy do druku 3D

Wykonany z materiału PVA/PVOH rozpuszczalny w wodzie filament podporowy doskonale nadaje się do profesjonalnego drukowania przestrzennego. Zbudowane z niego podpory są niezwykle solidne, co pozwala sprawnie zrealizować nawet bardzo skomplikowany druk 3D. Ponieważ FSM 900 został przez nas odpowiednio zmodyfikowany, produkt ten cechuje obniżona absorpcja wilgoci. W celu uzyskania najlepszych efektów zalecamy używanie go w drukarkach z podgrzewanym stołem – optymalna temperatura to 80-100°C.

Co ważne, usunięcie rozpuszczalnych elementów podporowych wykonanych z tego materiału jest wyjątkowo proste. Po zakończeniu drukowania i wystudzeniu obiektu wystarczy włożyć go do ciepłej lub zimnej wody. Zalecana temperatura to jednak około 80°C – w takich warunkach filament FSM 900 do druku 3D rozpuszcza się całkowicie po około 30 minutach. Gdy jest dużo niższa, czas ten zwykle ulega wydłużeniu.

Zamów filament podporowy FSM 900 i skorzystaj z naszego profesjonalnego wsparcia!

Skontaktuj się z nami i zamów filament podporowy FSM 900. Sprzedajemy rozpuszczalne w wodzie materiały do wykonywania supportu w druku 3D, które spełniają najwyższe standardy jakości. Dodatkowo wszystkim zainteresowanym zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne – doświadczeni doradcy służą poradą w zakresie drukowania przestrzennego!

FSM 900

DOSTĘPNE KOLORY:

NATURAL

WŁAŚCIWOŚCI

JAK DRUKOWAĆ?

DANE TECHNICZNE

Co zawiera nasz produkt?

24 / 7 / 365
WSPARCIE

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie! Masz pytania? Może jakiś problem z drukiem? Napisz do nas wiadomość korzystając z mediów społecznościowych (@printme3d) lub poprzez e-mail. Chętnie pomożemy! 

GWARANCJA
JAKOŚCI

Cenisz sobie swój czas? To zacznij od odpowiedniego filamentu. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Dbamy o jakość naszych filamentów już od samego początku produkcji wybierając sprawdzone i certyfikowane surowce z całego świata. 

DOSTĘPNOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ

Na wszystkie oferowane przez nas materiały posiadamy odpowiednie stocki magazynowe, dzięki czemu dostępne są niemalże od ręki. Dokładność i staranność, którą przykładamy niemalże z aptekarską precyzją sprawiają, że nasze materiały są powtarzalne pod względem kolorystycznym i jakościowym.

Jak my to robimy? Zobacz nasze prezentacyjne wideo!

layers

Nie mamy w ofercie materiału, którego szukasz? A może masz pomysł na zupełnie nowy materiał? Napisz do nas!

Stale się rozwijamy poszerzając naszą ofertę. Przynajmniej raz w miesiącu przeprowadzamy testy nowych materiałów  lub wykonujemy próby modyfikacji obecnych, żeby jeszcze lepiej zoptymalizować nasze filament do druku 3D. 

Oszczędzamy Twoje pieniądze nie marnując czasu, wiemy, co robimy!

Z naszymi materiałami zmarnowane godziny na nieudane wydruki to przeszłość!

oszczednosc
kontakt

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i rozpocznij współpracę!

Potrzebujesz przetestować nasz materiał? Nic trudnego! Napisz do nas, a otrzymasz darmowe próbki naszych filamentów.

Zapoznaj się z naszymi wydrukami i zainspiruj się. Dzięki naszym materiałom jedynym ograniczeniem stanie się Twoja wyobraźnia

brain

Nasze produkty współpracują z

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

INFOLINIA

TELEFON

+ 48 781 046 000

ADRES

ADRES

ul. Zielona 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski

FACEBOOK

FACEBOOK

http://fb.me/printme3d

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Polityka Prywatności
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.
This site is registered on wpml.org as a development site.